O nás

Společnost GENTOP ENGINEERING s.r.o. byla založena se zaměřením na návrhy a realizace interiérů. Následně se služby rozšířily i o exteriéry. GENTOP ENGINEERING s.r.o. nabízí vše spojené s tvorbou interiéru a exteriérů od prvotních skic, návrhů, poradenství a 3D vizualizací až po realizaci.

U realizací klademe maximální důraz na kvalitu výrobků, které ponesou značku GENTOP ENGINEERING s.r.o. , a naplánování jednotlivých kroků při realizaci. Přesný harmonogram prací bez odchylek je ukázkou kvality služeb, která je pro nás prvořadou prioritou.

Tým společnosti nevytváří jen nové interiéry domů, bytů, kanceláří, hotelů, restaurací, ale i jejich rekonstrukce nebo jen výzdobu a dekorace. Návrhy jsou vytvářeny s co nejvyšším důrazem na estetickou stránku a užitkovost, která je přenesena z návrhu až na kvalitní realizaci dle přání zákazníků.

Nabídka navrhovaného sortimentu je pečlivě vybírána s ohledem na kvalitu a nadčasovost v duchu nejmodernějších světových trendů.

Mezi klientelu GENTOP ENGINEERING s.r.o. patří developerské společnosti, architekti, ale i majitelé domů, bytů a nebytových prostor, kteří chtějí zkvalitnit své bydlení nebo pracovní zázemí.

„Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším.“   Oscar Wilde                                                                     Odkazy