Poradenství

Nabízíme vám možnost osobních konzultací týkajících se návrhu designu stavby, kam spadá stylizace interiéru, výběr barev, navrhnutí optimálních materiálů, systém pracovních, relaxačních a dalších zón prostoru - rozmístění nábytku, doladění detailů po estetické i praktické stránce.

Součástí naší práce je neustálý kontakt s klientem. Vyslyšíme veškeré vaše požadavky a zabudujeme je do projektu. Našim cílem je vytvořit co nejlepší vizualizaci a navrhnout řešení na míru, aby byl výsledek nejen krásný, ale i praktický.

Po konzultační etapě vytvoříme, na základě požadavků a představ, 3D návrh či animaci, poté se zaměříme na dodatečné otázky. Poradíme vám s nejasnostmi a upozorníme vás i na případné komplikace.

3D vizualizace

Bez tvorby podrobné 3D vizualizace se dnes neobejde žádný návrh interiéru ani exteriéru. Je to jedinečný způsob, jak vytvořit reálnou představu o vzhledu celého projektu. Pojďte s námi nahlédnout do budoucnosti vaší stavby a interiéru!

Proč 3D?

3D vizualizace nám umožní přetvořit nepřehlednou technickou dokumentaci do formy, které porozumíte. Získáte tak příležitost spolupracovat na designu exteriéru či interiéru budovy i venkovních prostor bez znalosti technických detailů.

Domluvte si schůzku a zkonzultujte s námi nejlepší postup pro váš projekt.